Benares
   
Petra Boublíková – Benares, IČ: 67391150
+420 603 419 898, pb@benares.cz
+420 775 625 772 (výuka + reiki), jz@benares.cz
Křižíkova 85, 186 00 Praha 8, Česká republika


Regenerační, poradenské a vzdělávací centrum

Regenerace

Z kapacitních důvodů přijímáme nové klienty již pouze na sezení Reiki.
V rámci našich regeneračních služeb poskytujeme širokou škálu masáží a individuální instruktáže. K dispozi je Vám i infra-sauna a parní box. Veškeré procedury provádějí fyzioterapeutky s letitou praxí.


Reiki

Reiki je slovo japonského původu a znamená Univerzální (Rei) životní energie (ki) a je to metoda, kterou se přenáší tato základní síla působící v celém Universu, přímo na člověka.

Člověk zasvěcený do používání této energie zde funguje jako jakýsi druh katalyzátoru či jako „kanál“ jímž tato energie protéká. Protože tyto „kanály“, kterými Reiki proudí, jsou od přírody v každém z nás, může tato energie v přiměřené míře proudit skrz každého člověka a vlastně skrz každou živou bytost.

Metoda, jak ji používat je jednoduchá a přesto velmi účinná. Dá se snadno naučit v našich kurzech, kde Mistr Reiki předává žákům přímo schopnost být volným průtok této životní energie jeho tělem. Děje se tak zasvěcovacím rituálem, při kterém se otevřou u každého člověka přítomné, avšak u většiny lidí uzavřené kanály pro tuto energii.

Reiki mohou lehce praktikovat po odpovídajícím naladění i děti, protože tato metoda vyžaduje jen málo speciálních znalostí. Kosmická energie má svoji „vlastní inteligenci“ – to znamená, že automaticky proudí tam, kde je jí zapotřebí, a to dokonce v optimální dávce.